Shop » LED Monitors » LG 24MC57HQ-P 24″ 1920 x 1080 LED IPS Monitor HDMI, VGA, USED
LG
LG 24MC57HQ-P 24″ 1920 x 1080 LED IPS Monitor HDMI, VGA, USED
Brand
LG
Screen Size
24"
Model
24MC57HQ-P
Resolution
1920 x 1080
HDMI
YES
VGA
YES
Features
IPS
MFG Year
2018
Сondition
USED
This item is used
Compare
5 in stock
SKU: EG2978 Category: LED Monitors
Share:
  • Description
  • R2 Certification
  • Warranty & Return Policy
Description
Condition:
Working Condition: Hardware Functional (R2 Category: F4)
Cosmetic condition: Overall in Very Good Cosmetic Condition. (R2 Category C5).
R2 Certification
Warranty & Return Policy
This item is covered by E-Waste Gurus’ Standard Return Policy.
Related products
-31%
Compare
Quick view
LED Monitors
BenQ
Add to cart
SKU: EG5382
Brand
BenQ
Model
GW2480-B
Screen Size
24"
Resolution
1920 x 1080
HDMI
DisplayPort
MFG Year
2021
Сondition
USED
Features
IPS, Three-sided micro-edge bezel, Built-In Speakers
-18%
Quick view
2021 LG 24M47VQ – P 24″ 1920 x 1080 LED IPS Monitor HDMI, VGA, DVI USED
LED Monitors
Add to cart
SKU: EG2336
24M47VQ – P
24"
VGA
DVI
2ms
Detail
Overall in Good Cosmetic Condition.
-27%
PHILIPS V-Line 243V 243V7Q 24″ LED Monitor, Full HD 1920×1080, Edge-to-Edge IPS, 75Hz, HDMI DisplayPort
Philips
24"
Philips
243V7Q
DisplayPort
75Hz, IPS, Three-sided micro-edge bezel, Built-In Speakers
Detail
Overall in Very Good Cosmetic Condition.
-15%
BenQ GL2780-B LED Monitor 27″ FHD 1080p HDMI, DisplayPort, 75Hz, 1ms, Speakers USED
SKU: EG3634-D1
GL2780-B
27"
DVI
Speakers, 75Hz, 1ms
C8, Unused or like new condition
-27%
AOC E1 24E1 24E1Q 23.8″ 1080p IPS LED MONITOR Full HD 5ms HDMI, Built-in Speakers – USED
AOC
24"
AOC
24E1Q
2019 LG 24BK430H-B 24″ 1920 x 1080 LED IPS Monitor HDMI, VGA, USED
24BK430H-B
24"
IPS, 75Hz
2022 Dell E2422H 24″1920 x 1080 LED IPS Monitor DisplayPort VGA – USED
Dell
24"
Dell
E2422H
IPS
Good condition. Minor signs of wear
Acer B246HL ymiprx 24″ 1080p FULL HD LED Monitor DisplayPort HDMI 2021 w/ Speakers USED
Acer
Acer
B246HL ymiprx
24"